Tokat Hurdacı Firmaları ve Telefon Numaraları

Tokat merkezde hurdacılık faaliyetleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.  Hurdacılık kazançlı mı? sorusunu cevaplamışıtık. Tokat ‘ta hurda alımı  ve hurdacılık kazançları içeriğimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

tokat hurda hurdacı hurdacılıktokat hurda hurdacı telefon

   Bu makalemizde Tokat ‘ta hurda alımı yapan hurdacı  firmaların telefon numaralarını, vatandaşlara sunduğu imkanları, hurdaları nasıl satın aldıklarını, akıllı telefonlardaki hurda piyasası uygulamalarını ve elektronik hurda alımı yapan firmaları ele alacağız.  

Tokat hurdacı telefon numarası (tel no) nedir?

Tokat hurdacı telefon numarası (tel no) 05449052412 dir. Bu telefon numarasını arayarak hurda eşyalarınız hakkında fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz hurda  atıkları konularını bu telefon numarası ile öğrenebilirsiniz.  

Dilerseniz Tokat hurdacı telefon numarasına WhatsApp üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz. Görsel olarak hurda eşyaların resimlerini (hurda pencere, hurda demir, hurda sac vb.) Tokat hurdacı telefon numarasına gönderebilirsiniz. Hurdacılık ile ilgili sorularınıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

tokat hurda hurdacı telefon hurdacılık

Tokat ‘ta yaşıyorsanız telefon rehberinizde  en az bir hurda atıkları alan hurdacı firmanın telefon numarası mutlaka olsun.

Telefon  rehberinizde iyi bildiğimiz bir Tokat ‘ta hurdacı şirketinin telefon numarası size fayda sağlayacaktır. Çünkü insanın karşısına aniden bir yerde (köy,  mahalle, komşumuz vs.) münasebetiyle hurda atıklar çıkabiliyor. Hemen bilgi almak hurdaların bir an önce değerlendirilmesi açısından faydalı olacaktır. Bu yüzden Tokat ‘ta hurdacı telefon numarası bulundurmak önemli. Tokat hurdacı telefon numarasını buraya tekrar bırakalım 05449052412 kaydedebilirsiniz. Hurda akıllı telefon içiriğimizi okuyabilirsiniz

Tokat hurda  fiyatları hakkında  telefon ile iletişime geçerek  hurdacı kişilerden bilgi alabilir miyim?

Elbette  bilgi sahibi olabilirsiniz. Örnek verelim; diyelim ki evinizde tadilat yaptınız ve eski pimapen kapılarınız, pencereleriniz hurdaya ayrıldı. Eğer Tokat içinde depo benzeri bir yeriniz yoksa evinizde hurda eşyaları bekletemezsiniz. Bu durumda en iyi çare hurda atıklarınız için Tokat içerisinde bir firma ile telefonla iletişime geçerek fiyat almak olacaktır. Hemen Tokat hurdacı telefon numarasını sizin için buraya bırakalım (05449052412) Eğer Tokat ‘ta deponuz varsa ve hurda kapı, pencere, korkuluk  atıkları ikinci el olarak kullanılabilecekse internet üzerinden satmak daha fazla kazanç sağlayacaktır. (hurda üzerinden elde edilen kazançlarla ilgili bu yazımızı tıklayabilirsiniz) Tokat içinden bir hurdacıyı telefonla  ararsanız doğal olarak alacağınız fiyat hurda cinsinden olacaktır. Birçok hurdacı size asla ikinci el fiyatı ödemeyi kabul etmeyecektir.

         Eğer hızlı bir şekilde ikinci el olarak satış yapmak isterseniz Tokat içerindeki spotçularla görüşmek sizin için daha fazla kazanç sağlayabilir. Tabii karar sizin.

tokat hurda hurdacı hurdacılık

Tokat’ta  en yakın hurdacı nerede?

Tokat ‘ta hurda atıkları toplayan firmaların yani hurdacıların belli özel bir bölgesi yok. Tokat sanayi bölgesini bulursanız hurda atıklarınızı teslim edebileceğiniz en büyük firmalar birbirine yakın olarak bulunuyorlar. Hangi hurdacı size makul fiyat vermişse o hurdacıya hurda atıklarınızı teslim edebilirsiniz.  

Tokat’ta hurdacılar hurdalarınızı nasıl satın alıyorlar?

Tokat ‘ta ve her yerde hurdacılar hurda atıkları tasnif yöntemi ile ayırt ediyorlar. Daha sonra tartıp sizden satın alıyorlar. Getirdiğiniz hurda birden fazla hurda atığını barındırabilir. Teflon tava hurdası götürseniz plastik kulpunu ayırırlar. Bakır kazan hurdası götürseniz yuvarlak demir parçasını ayırırlar. Sonra sizden satın alırlar. Ayırt etmek bu işin en önemli noktasıdır. Siz de Tokat ‘taki  hurdacınızdan ayırt etmeyi ve hurdaları satılacak hale getirmeyi öğrenebilirsiniz.

tokat hurda hurdacı telefon hurdacılık

Tokat hurda fiyatları telefon uygulaması var mı?

Tokat ilimize özel bir hurda fiyatları yazılım uygulaması telefonlar için henüz geliştirilmedi. Akıllı telefonlar için LME (Londra Metal borsası) üzerinden hurda fiyatlarını veren uygulamalar var. Onları telefonlarınıza indirebilirsiniz. Ya da sadece Türkiye’deki hurdacı firmaların alım fiyatlarını veren telefon uygulamaları da var. Hangi uygulamayı telefonunuzda kullanmak isterseniz indirebilirsiniz. Eğer hurdacılık işi yapmıyorsanız bu telefon uygulamalarını indirmek gerekmeyebilir.  Ama hurdacılık yapıyorsanız güncel hurda piyasasını ve haberlerini akıllı telefon üzerinden takip etmek faydalı olacaktır. Çünkü hurda ve hurdacılık piyasası sürekli değişkenlik arzetmektedir. Hurdacılık ile ilgili sorularınıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Tokat’ta hurdacı firmalar telefonla arayınca hurda atıkları almaya gelir mi?

Tokat’ta bir çok hurdacı firması seyyar gezen araçları ile de hizmette bulunmaktadır. Bu hurdacı  firmalarını telefon ile arayarak hurdalarınızı teslim edebilirsiniz. Tokat ‘ta telefon ile aradığınız hurdacı firması hurda miktarını soracaktır. Eğer makul kiloda hurdanız varsa sizi reddetmezler. Değilse hurda atıklarınız için başka bir yol bulmalısınız ya da başka bir hurdacı firması ile telefon iletişimine geçebilirsiniz.  

Tokat ‘ta en bilindik hurdacılar telefon numaraları

Tokat Hurdacı05449052412
Öz Niğdeliler Ziya Metal03562126051
Hurdacı Sadi03562147282
Türkiyeli05469367332
Eyüpoğulları 03562121249
Doğa Metal03563230568

Tokat’ta  hurda atığı alan hurdacı firma telefon numarası nedir?

Tokat içerisinde en büyük ve eski hurdacı şirketi Ziya Metal’dir. 03562126051 telefon numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Firmanın yeri Tokat sanayi sitesi içerisindedir.

tokat hurda hurdacı hurdacılık

Tokat ‘ta hurda  telefon, tablet, anakart, monitör alan hurdacı var mı?

Tokat ‘ta elektronik hurdalarınızı değerlendirebileceğiniz hurdacı firmaları var. Ama yüksek kazanç elde etmek isterseniz bir, iki telefon,  anakart, monitör  ya da tabletle bu iş olmaz. İyi kar elde edemezsiniz. Çok daha fazla hurda telefon, tablete ihtiyacınız olacaktır. Elektronik hurdaları toplamayı artırmak için internetin olanaklarından faydalanabilirsiniz. Bütün dünya ticaretinin internet üzerinden aktığı bir zamanda internetin imkanlarından siz de faydalanmalısınız.

Tokat ile ilgili diğer içeriklerimiz için tıklayınız

 

 

Yanıtla