Tokat hurdacı Akıllı telefon , tablet hurda fiyatları

Yeni makalemize geçmeden önce sizlere tekrar hatırlatmak isteriz ki Tokat merkezde  05449052412 nolu telefonu arayarak tüm hurdalarınız hakkında Tokat Hurdacı dan  fiyat teklifi alabilirsiniz.

tokat hurdaci hurda telefon

Tokat’ta telefon hurda fiyatları hakkında merak ettiğiniz şeyleri paylaşmak istiyoruz. İçerikle ilgili kısma geçmeden önce Tokat ‘ta hurdacılık ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.  Burada sadece akıllı telefon hurdaları nasıl değerlendirilebilir. Ortalama kg. Fiyat değerleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Bu makalemizde;

Akıllı telefon hurdasını uygun fiyattan nasıl satabiliriz?

Tokat ‘ta akıllı telefon hurdasının parçaları nasıl fiyat değeri alır?

Gibi konulara değineceğiz. Hurdacılık ile ilgili sorularınıza burayı tıklayarak da ulaşabilirsiniz. 

Akıllı telefon hurdası uygun fiyattan nasıl satabiliriz?

Tokat ‘ta yaşıyorsanız ve elinizde akıllı telefon hurdası varsa değerlendirebilmeniz mümkündür. Bozuk bir akıllı telefon hurdası üzerindeki en kıymetli şey ana kartıdır. Tüm kıymetli madenler hurda telefonun ana kartı üzerinde bulunur. Ana kartlar geri dönüşebilen bileşenlerdir. Genelde hurda  telefon ana kart hurdaları geri dönüşümü yurt dışında yapılmaktadır. Türkiye ‘de ve Tokat ‘ta hurda telefon toplayıcı firmalar bulunmaktadır. Akıllı telefon, tablet, elektronik hurdası için telefon  numaramız 05449052412 nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa zamanda akıllı telefon hurdanıza en uygun fiyatı verebiliriz.  Tokat ‘ta sizden akıllı telefon hurda alacak firma listesi için buraya tıklayınız.

tokat hurdaci hurda telefon

Akıllı telefon hurdası ekranı fiyat ve değeri var mıdır?

Akıllı telefon hurdası üzerinde bulunan ve fiyat değeri olan diğer önemli bileşen ise ekrandır. Tüm akıllı telefon , tablet hurda ekranları geri dönüşüme girmeyebilir.  Genelde Ipone ve Samsung marka telefonların hurdalarının belirli bir mali fiyat karşılığı vardır. Telefon ve tablet ekran hurdaları ana kart gibi değerli değildir. O yüzden telefon ve tablet hurda ekran fiyatları düşüktür.

Tokat ‘ta hurda akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi uygun fiyat karşılığında elinizden çıkarmanızı öneririz. Tokat Hurdacı Telefon numaramız 05449052412

tokat hurdaci hurda telefon

Akıllı telefon hurdasını çöpe atmak neden mantıklı değildir?

  • Telefonunuz suya düşmüş olabilir.
  • Telefonunuzun ekranı kırık olabilir.
  • Telefonunuzun anakart arızası olabilir.
  • Telefonunuz çökmüş olabilir.
  • Telefonunuz çok eskimiş olabilir.

Hiç farketmez. Telefon anakartınızın bir mali fiyat karşılığı vardır. Telefonunuzun içinde bulunan anakart üzerinde değişik madde ve madenlerden yapılmış çok kompleks bileşenler yer alır. Bulaşık makinesi anakartının bile belli bir fiyatı vardır. Telefon anakartı çok daha kıymetlidir. Çünkü akıllı telefonların çok kompleks çalışma sistemleri vardır. Bulaşık makinesi gibi 2 ya da 3 programdan ibaret değildir. Telefonun daha hızlı çalışması için, uygulamaları kaldırması için anakartlar üzerine birçok bileşen eklenir. Telefon anakartları geri dönüşüme girdiğinde bu madenler tekrar kullanılmaya başlanabilir. Böylelikle yeni üretilecek telefonların maliyet fiyatlarının düşmesi sağlanmış olur.

tokat hurda hurdacı kitap kağıt telefon

Hurda akıllı telefon ve tabletler çöpe atıldığında çevreye etkisi nedir?

Akıllı telefonlar, tabletler, leptoplar gibi cihazların içerisinde bir çok ağır metal vardır. Telefon hurda atıkları gibi cihazlardan toprağa salınan ağır metaller çevreye ciddi zarar verirler. Ağır metaller insan ya da hayvan vücudunda sinir sistemini hedef alır. Çok büyük nörolojik hasara neden olurlar. Çoğu hastalık da tedavi edilemez. Tokat ‘ta ve tüm dünyada çevremizi telefon , tablet vs. ile kirletmeyelim. Geri dönüşümün çevreye etkisi için linki tıklayabilirsiniz.

tokat hurdacı hurda telefon

Tokat ‘ta Ev telefonu hurdası belli bir fiyat ile satılabilir mi?

Sabit ev telefonları cep telefonu kullanılmasıyla azaldı. Ama yine de ofislerde, iş yerlerinde sabit telefon Tokat ve tüm dünya’da hala kullanılmaktadır. Bozulan sabit telefonlar hurdaya ayrılmaktadır. Sabit telefon hurdası da değerlendirilebilir bir hurda cinsidir. İçerisindeki küçük ana kart ve dış kısmındaki plastik mali fiyat değeri taşır. Sabit telefonlar akıllı telefonlara göre daha basit yapıdadır. Tabi sabit telefon üzerindeki anakart da basittir. Üzerinde daha az kıymetli maden bulunur. Sabit telefon ana kartı fiyatı da o nisbetle düşük olur. Elinizde fazla miktarda  telefon hurdavarsa 05449052412 telefon numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok hızlı bir sürede fiyat verebiliriz. Hurdacılık ile ilgili sorularınıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Tokat ‘ta ya da başka bir yerde telefon ana kart hurda toplamak işi karlı mı?

Tokat ya da başka bir yerde yaşayın farketmez. Telefon , tablet, bilgisayar vb. tüm anakart, ekran kartı, ses kartı, ethernet kartı gibi elektronik  hurdalarını toplayan kişilere “KARTÇI” denir. Bu kartçılar topladıkları telefon tablet vs gibi elektonik hurdalarını sınıflandırarak (bir önceki makalemizde bahsedildi tıklayınız)  satarlar. Bu iş bedenen çok karlıdır. Çünkü bedeniniz büyük ağırlıklar altında ezilmez. Normal hurdacılık mesleğine (bu içerik için tıklayınız) göre daha az yorulursunuz. Üstünüz de çok kirlenmez. Ana kartlar ve elektronik hurdaları hafiftir. Tokat merkezde bir çok telefon firması çarşı merkezdedir. Bir çok ilde de aynı şekildedir. Günlük birkaç saatlik gezi ile Tokat içerisinde birçok telefon hurda atıklarını toplayabilirsiniz. Tabi insanlar sizin telefon hurdasına vereceğiniz fiyat ile orantılı olarak size olarak size teslimat yaparlar. Telefon tablet bilgisayar anakartı hurdalarına ölü fiyat vermeniz dükkanlardan eli boş çıkmanıza neden olacaktır. Tekrar hatırlatalım. Tokat hurdacı telefon numarası 05449052412 dir. Lütfen her türlü sorunuz ,çin bizi arayın.

Tokat hurdacı Hurda fiyat listeleri için tıklayabilirsiniz  

Bir Yanıt

  1. whoiscall 20 Temmuz 2023 Cevapla

Yanıtla